1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi

1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi

Federasyonumuz tarafından 20-26 Mart 2021 tarihlerinde ANKARA ilinde Halk Oyunları 1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi açılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar, Spor Bilimleri Fakültesi ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunları başvuru yapabileceklerdir.

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

(Güncelleme) ANKARA         Ön Kayıt Tarihi: 1 – 15 Mart 2021

Covid-19 salgını kuralları nedeniyle kurs kontenjanımız sınırlı olduğundan; Spor Bilgi Sisteminden başvuru yapılıp, ücret ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kendisinde yada ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 19 Mart 2021 tarihinden önce HES kodlarını Federasyonumuza yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

Kurs katılım ücreti, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı Kurs Ödemesi olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan kurs başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için kurs kayıt işlemi onaylanmayacaktır.

Kurs katılım ücreti 400,00 TL'dir.

1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

  1. Diploma fotokopisi ( en az lise mezunu olmak ve e-devletten alınan örnek, üniversite öğrencisi ise onaylı öğrenci belgesi)
  2. Bir yöre halk oyunları kurs bitirme belgesi ( Halk Eğitim Mer. kurs bitirme belgesi, resmi kulüp yazısı, adını belirten yarışma sonuç yazısı olmalıdır, lisans kabul edilmeyecektir)

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu