2022 yılı Halk Oyunları Antrenör Vize ve Gelişim Semineri

2022 yılı Halk Oyunları Antrenör Vize ve Gelişim Semineri

Federasyonumuz tarafından 08-09 Ocak 2022 tarihlerinde çevrimiçi olarak 2022 yılı Halk Oyunları Antrenör Vize ve Gelişim Semineri düzenlenecektir.

Bu seminere 2022 yılında görev yapacak ve 3.Kademe Kıdemli Antrenör Uygulama Eğitimine katılacak tüm antrenörlerin katılması zorunludur.

Ön kayıt başvuru tarihi aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Seminer Ön Kayıt Tarihi: 17 Kasım - 31 Aralık 2021

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısına entegre edilen Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiçbir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 500 TL olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ve T.C. KİMLİK NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası gişelerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmekte olup, diğer şekilde Federasyonumuz hesabına direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin kesin kayıt listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuz web sitesinden ve e-devlet Spor Bilgi Sisteminden ayrıca ilan edilecektir. Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu