5. Olağan Genel Kurul hk.

5. Olağan Genel Kurul hk.

Federasyonumuz 5. Olağan Genel Kurulu için Ana statümüzün 7. Maddesi E bendi 1. fıkrası gereğince Federasyonumuz faaliyetlerinden grup/bölge yarışmalarına 2 yıl üst üste katılan kulüpler arasından, noter huzurunda yapılacak olan kura sonucunda 20 üye belirlenecektir.

Kura çekimi 29.09.2021 tarihinde saat 10.00 da Federasyonumuzun “Kavacık Subayevleri Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı No:53 Keçiören /ANKARA” adresinde yapılacaktır. Pandemi süreci nedeni ile kura çekimini takip etmek isteyen kulüp temsilcilerinin fazla olması durumunda yine kura ile en fazla 20 temsilci kura çekim salonuna alınacaktır. Kura çekimine her kulüpten sadece 1 (Bir) temsilci katılabilir. Katılım sağlayacak temsilcinin aşı kartına sahip olması veya son 48 saat içerisinde PCR testi yaptırmış ve negatif olduğunu gösterir belgeyi, yönetim kurulunca yetkilendirildiğine dair kararın fotokopisi ve ıslak imzalı yetki belgesini yanında bulundurması zorundadır. 

Covid-19 Pandemi tedbirleri nedeni ile belirtilen kurallara uymayan ve belgeleri yanında olmayan hiçbir temsilci kura çekim salonuna alınmayacak olup kura çekimine hak kazanan kulüpler aşağıdaki linkte yer almaktadır.

Kulüpler

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Yönetim Kurulu