Antrenörlerimizin Dikkatine

Antrenörlerimizin Dikkatine

Federasyonumuz tarafından 01-02 Ekim 2020 tarihlerinde uzaktan eğitim olarak Halk Oyunları Antrenör Gelişim Semineri düzenlenecektir.

Gelişim Semineri başvurusu Ön Kayıt: 01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında olacaktır.

Ön kayıt tarihlerinde e-devlet kapısından Spor Bilgi Sistemi üzerinden (https://turkiye.gov.tr/gsb-spor-bilgi-sistemi) yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumlu olacaktır. Söz konusu bilgilerde mevzuata uygun olmayan herhangi bir durumun olması halinde adaylar hiçbir hak talep edemeyecektir.

Seminer katılım ücreti 100 TL (yüztürklirası) olup, Spor Bilgi Sisteminden yapılan başvuru işleminin tamamlanması için sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek REFERANS NUMARASI ile Türk Ekonomi Bankası Şubelerinden kişiler gişeye giderek “Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyonlar Kurs Ödemesi” olarak yapılması gerekmektedir. Federasyonumuz hesabına ATM, EFT, Havale yolu ile direk yatırılan seminer başvuru ücretleri sistem üzerinden görülmediği için seminer kayıt işlemi onaylanmayacaktır. Ön Kayıt tarihi bitimine kadar ücret ödemesi yapmayan antrenörlerin seminere katılma hakkı bulunmayacaktır.

Seminere katılacak antrenörlerin listesi, ön kayıt işlemlerinin sona ermesine müteakip Federasyonumuz web sitesinden ilan edilecektir. Gelişim Seminerine katılan antrenörlerimizin 2020-2021 sezonu vizeleri de onaylanacaktır.

 Seminere katılacak tüm antrenörlerimize başarılar dileriz.

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu