Başkanımızın 5. Olağan Genel Kurul Mesajı

Başkanımızın 5. Olağan Genel Kurul Mesajı

Değerli Halk Oyunları Ailesi
06 Kasım 2021 tarihinde Ankara’da yapılan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanlığımızın 5. Olağan Genel Kurulu için göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım. Severek hizmet ettiğim gönül verdiğim Halk Oyunlarına sizlerin takdiri ile üç yıl daha Başkan olarak devam edeceğim. Her zaman olduğu gibi yine hoşgörülü ve paylaşımcı bir anlayışla, büyük halk oyunları ailesinin tamamını kucaklayan bir davranış içinde olacağız. 
Önümüzdeki üç yıl içinde Kültürümüzün mihenk taşı olan Halk Oyunlarının geniş kitlelere tanıtılması, öğretilmesi ve yaygınlaştırılması için elimizden geleni yapacağız. Bu amaç için bu camianın içinde yer alıp ter döken herkes, bizim için çok kıymetlidir. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmemiz için bu uzun yolu Halk Oyunlarına gönül vermiş herkesin desteği ile aşacağımıza inancımız sonsuzdur.
Seçim sonucumuzun tüm Halk Oyunları camiasına hayırlı olmasını temenni eder, yönetim kurulum adına bizleri bu göreve layık gören genel kurulumuza teşekkür ederim.