Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi (GÜNCEL)

Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi (GÜNCEL)

Federasyonumuz tarafından 26 Haziran-04 Temmuz 2021 tarihleri arasında ANKARA ilinde Halk Oyunları 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitimi açılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunlarından DENKLİK başvurusu yaparak onaylanmış olan kişiler başvuru yapabileceklerdir.

Kontenjanın kısıtlı olması nedeniyle ve başvurunun fazla olduğu durumda aşağıda belirtilen şartlara göre başvuru onaylama işlemi yapılarak referans kodu gönderilecektir.

  • Halk oyunları branşında lisanlı sporcu olmak
  • Spor Bilimleri Fakültesi ve/veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olmak
  • Diğer üniversite ve bölümlerden mezun olmak

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

ANKARA         Ön Kayıt Tarihi: 14-24 Haziran 2021

Covid-19 salgının kuralları nedeniyle kurs kontenjanımız sınırlı olduğundan; Spor Bilgi Sisteminden başvuru yapılıp, ücret ödemesi yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Kendisinde ya da ailesinde Covid-19 tanısı konulmuş ve/veya temaslı olan kişilerin başvuru tarihi bitiminden önce Federasyona belgeli olarak bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Uygulama Eğitimine katılmaya hak kazanan kursiyerlerin 25 Haziran 2021 tarihinden önce HES kodlarını Federasyonumuza yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

Aşağıda ki Bilgilendirme Metnini mutlaka okuyunuz.

Bilgilendir Metni

İlgililere Duyurulur

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu