Uşak İli 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Uygulama Eğitimi

Uşak İli 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Uygulama Eğitimi

Federasyonumuz tarafından Uşak ilinde yapılacağı ilan edilen  ve depremden dolayı ertelenen   Halk Oyunları 1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi 27.03/02.04.2023 tarihlerinde yapılacaktır.

Uygulama Eğitimine Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar ve Spor Bilimleri Fakültesi ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunları başvuru yapabileceklerdir.

Ön Kayıt başvuru tarihleri aşağıda belirtilmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

Ön Kayıt Tarihi: 06 -17 Mart

Kontenjanımız sınırlı olduğundan; kursiyerlerin E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi > Spor Elemanı > Kurs Başvuruları kısmında başvuru yapıp, ücret ödemesi yaptıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Uygulama eğitimi belirtilen tarihlerde yüz yüze olarak; 09.00-18.00 saatleri arasında yapılacaktır. Kursa devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Uygulama eğitimi derslerinden (özel eğitim dersleri) daha önce açılan kurslarda başarısız olan kursiyerlerin bütünleme sınavına katılabilmeleri için dilekçe ile [email protected] adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU İÇİN İSTENEN EVRAKLAR

  1. Mezuniyet tarihi 2008 yılı öncesi olanlar için ilgili kurumdan yada noterden onaylı diploma sureti (Ayrıca bu kişiler mezuniyet durumlarını e-devlet sayfasına ilgili kurumdan ekletmeleri gerekmektedir.)
  2. Nüfus cüzdanı sureti
  3. Sağlık beyanı (indirmek için tıklayın)
  4. Kurs katılım ücret dekontu (Referans kodu ile TEB Bankası şubelerinden 750 TL yatırılması gerekmektedir. Federasyon hesabına yatırılan ücretler kabul edilmeyecektir)
  5. Yurt dışı mezuniyet denklik belgesi.
  6. Adli sicil belgesi ( Sabıka kaydı olanlar hukuk görüşü ile birlikte göndermeleri gerekmektedir.)
  7. Yöre bildiğine dair yazı.

İlgililere Duyurulur

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanlığı